Roszczenia z tytułu dotacji – zwrot dotacji dla przedszkoli

Dotacje dla przedszkoli niepublicznych

Zespół ekspertów Dla Przedszkola, zajmuje się również zwrotami dotacji dla przedszkoli. Przedszkola niepubliczne powinny zainteresować się prawidłowością naliczania wypłacanej przez gminy dotacji, ponieważ bardzo często zdarza się, że niektóre samorządy celowo je zaniżają. Niepubliczne przedszkola otrzymują tego typu dotacje w wysokości, która uzależniona jest przede wszystkim od wydatków edukacyjnych gminy, jak również liczby uczniów tego typu placówki. Wysokość dotacji określa ustawa o systemie oświaty. Wiemy, że dla wielu osób kwestia ta może być skomplikowana, dlatego też oferujemy swoją pomoc obejmującą zwrot dotacji.

Roszczenia z tytuły dotacji dla przedszkoli – co jeszcze warto wiedzieć?

W przypadku placówek niepublicznych, takich jak przedszkola, z ustawy wynika, że gmina ma obowiązek wypłacać w ramach dotacji na jedną osobę nie mniej niż 75% wydatków bieżących. Jednak praktyka pokazuje, że często bywa inaczej. To właśnie w takich sytuacjach pomagamy osobom ubiegającym się o roszczenia z tytułu dotacji.

Zwrot dotacji dla przedszkola – sprawdź, czy Ci się należy!

Mimo tego, że obecne przepisy wydają się jasne, to jednak wiele gmin narusza go lub też błędnie stosuje. Prowadzi to oczywiście do zaniżania należnych placówkom niepublicznych dotacji. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, inni zaś obawiają się zgłosić do kancelarii o zwrot dla przedszkoli w obawie przed wysokimi kosztami lub też niską skutecznością działań. Nasze dotychczasowe doświadczenie pozwala nam prowadzić wiele tego typu spraw, które w większości przypadków kończą się wygraną. Dlatego też jeżeli poszukujesz doświadczonych specjalistów zajmujących się roszczeniami z tytułu dotacji,, koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

O dotacjach i zwrotach dla przedszkoli wiemy wszystko

Powodów dla których nasze usługi cieszą się tak dużą popularnością jest wiele, jednak na wyróżnienie zasługuje fakt, iż każda osoba zatrudniona w naszej firmie posiada wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie zapewniając jednocześnie najwyższą jakość świadczonych usług. W naszym zespole pracują doświadczeni prawnicy oraz adwokaci. Jesteśmy pewni, że uzyskana u nas porada będzie dla Ciebie satysfakcjonująca.

Zwrot dotacji dla przedszkoli – zapraszamy do kontaktu

Wszystkie osoby, które czują się pokrzywdzone przez samorządy, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy z zakresu roszczeń dla przedszkoli. Bardzo chętnie zweryfikujemy Twoje szanse całkowicie za darmo. Wyrównanie z odsetkami może wynosić ponad 1 mln złotych. Jeżeli miałeś błędnie naliczane dotacje, odzyskamy Twoje, należne Ci pieniądze – nawet do 10 lat wstecz. Nie czekaj dłużej – napisz do nas i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji. Sprawdzimy, czy powinieneś otrzymać odszkodowanie i pomożemy Ci je odzyskać.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami lub sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sekcji FAQ.