Zawyżenia dotacji dla przedszkola

Pomoc prawna dla przedszkoli

Czy otrzymałeś dotację dla Twojej placówki i masz wątpliwości, czy gmina przydzieliła Ci właściwą kwotę? Sprawdź naszą ofertę obsługi prawnej przedszkola, związanej m.in. z zawyżeniem dotacji i zgłoś się po darmową konsultację! Nasi eksperci bardzo chętnie sprawdzą, czy należy Ci się odszkodowanie. Od lat przeprowadzamy weryfikację dla właścicieli przedszkoli niepublicznych, punktów przedszkolnych oraz zespołów wychowania przedszkolnego oraz pomagamy im na drodze sądowej.

Czy wiesz, że 6 na 10 gmin przy ustalaniu dotacji dla przedszkoli naruszało ustawę przed wrześniem 2013 r., obniżając podstawę wyliczenia dotacji? Dowiedz się, czy przysługuje Ci odszkodowanie za lata 2008-2015 i skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy od lat zajmują się pomocą prawną dla przedszkola, w tym również kwestiami obejmującymi zawyżenie dotacji. Za pośrednictwem naszej strony w szybki i łatwy sposób możesz skontaktować się z nami i zamówić zupełnie bezpłatną weryfikację.

Zawyżenie dotacji przedszkola – sprawdzimy, czy należy Ci się odszkodowanie

Prowadzisz prywatne przedszkole? Czy wiesz, że 6 na 10 gmin przy ustalaniu dotacji dla przedszkoli naruszało ustawę przed wrześniem 2013 r., obniżając podstawę wyliczenia dotacji? Bardzo chętnie sprawdzimy bezpłatnie, czy należy Ci się odszkodowanie od gminy z tytułu zaniżonej dotacji. Dowiedz się, czy przysługuje Ci odszkodowanie za lata 2008-2015 i skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy od lat zajmują się pomocą prawną dla przedszkola, w tym również kwestiami związanymi z zawyżeniem dotacji Cechuje nas wysoka skuteczność działań, dlatego też możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Poproś nas o weryfikację, jeśli:
  • prowadziłeś przedszkole niepubliczne w latach 2008-2013,
  • korzystałeś z dotacji oświatowych dla Twojej placówki od gminy,
  • przyjmowałeś do przedszkola minimum 50 dzieci w roku.

1,5 mln zł

to zasądzona kwota na rzecz właściciela przedszkola w 2017 r. w sprawie zaniżonej dotacji przez gminę pod Warszawą

10 lat

nawet do 10 lat wstecz przedszkole niepubliczne może ubiegać się o odszkodowanie

2 lata

tyle potrwa proces sądowy

0 zł

tyle będzie kosztować Cię przygotowanie pozwu i obsługa prawna

Zawyżenie dotacji w przedszkolach – ubiegaj się o odszkodowanie z naszymi specjalistami!

Od lat zajmujemy się sprawami związanymi m.in. z zawyżeniem dotacji dla przedszkoli. Dzięki nam będziesz mógł zdobyć zwrot należności w wyniku źle wyliczonej dotacji przez gminę. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu przeprowadzimy Cię przez urzędową biurokrację i cały proces sądowy. Zyskasz spokój i pieniądze.

Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • zweryfikujemy Twoją szansę na wyrównanie należności od gminy.
  • obliczymy właściwą kwotę odszkodowania i przeprowadzimy przez cały proces.
  • wniesiemy pozew i wesprzemy Cię w sądzie na terenie całej Polski.
  • możemy pokryć koszty opłaty sądowej i koszty obsługi prawnej.
Decydując się na skorzystanie z naszej pomocy warto wiedzieć, że oferujemy całkowicie darmową weryfikację. Proces sprawdzenia możliwości dochodzenia odszkodowania od gminy jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi kosztami dla naszych klientów. Po dokonaniu analizy dokumentów – podpisujemy umowę współpracy, a następnie wnosimy pozew do sądu i reprezentujemy klienta przed sądami w całej Polsce. Nie musisz nawet być na rozprawie – wszystko przeprowadzimy w Twoim imieniu.

Pracujemy w dwóch wariantach. Pierwszym z nich jest opłata stała za obsługę prawną + dodatkowe wynagrodzenie z tytułu wygranej w sądzie (tzw. success fee), drugim zaś brak jakichkolwiek kosztów (np. opłaty sądowej i obsługi prawnej) + wynagrodzenie z tytułu wygranej w sądzie. Napisz do nas i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji u naszych specjalistów.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami lub sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sekcji FAQ.