Odszkodowania dla przedszkoli

Specjaliści od odszkodowań

Decydując się na skorzystanie z naszej pomocy z zakresu odszkodowania dla przedszkoli warto wiedzieć, że oferujemy całkowicie darmową weryfikację. Proces sprawdzenia możliwości dochodzenia odszkodowania od gminy jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi kosztami dla naszych klientów. Po dokonaniu analizy dokumentów – podpisujemy umowę współpracy, a następnie wnosimy pozew do sądu i reprezentujemy klienta przed sądami w całej Polsce. Nie musisz nawet być na rozprawie.

Pracujemy w dwóch wariantach. Pierwszym z nich jest opłata stała za obsługę prawną + dodatkowe wynagrodzenie z tytułu wygranej w sądzie (tzw. success fee), drugim zaś brak jakichkolwiek kosztów (np. opłaty sądowej i obsługi prawnej) + wynagrodzenie z tytułu wygranej w sądzie.

Odszkodowania dla przedszkoli – dlaczego powinieneś skorzystać z naszych usług?

Zastanawiasz się, czy nasza usługa jest właśnie dla Ciebie? Nie wiesz, czy należy Ci się odszkodowanie? Jeżeli prowadzisz własne przedszkole warto, abyś dowiedział się nieco więcej na temat odszkodowań, jakie możesz uzyskać.

Szacuje się bowiem, że aż 6 na 10 gmin przy ustalaniu dotacji dla przedszkoli naruszało ustawę przed wrześniem 2013 r., obniżając podstawę wyliczenia dotacji. Nasz zespół ekspertów może zupełnie bezpłatnie sprawdzić, należy Ci się odszkodowanie od gminy z tytułu zaniżonej dotacji. Dowiedz się, czy przysługuje Ci odszkodowanie za lata 2008-2015 i skontaktuj się z naszymi specjalistami. Cechuje nas wysoka skuteczność działań, dlatego też nasze usługi polecane są przez wielu naszych zadowolonych klientów.

Odszkodowanie dla przedszkola – doświadczeni specjaliści

Powodów dla których nasze usługi związane z odszkodowaniami cieszą się tak dużą popularnością jest wiele, jednak na wyróżnienie zasługuje fakt, iż każda osoba zatrudniona w naszej firmie posiada wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Do każde z nich podchodzimy indywidualnie zapewniając jednocześnie najwyższą jakość świadczonych usług.

Dzięki naszej pomocy będziesz mógł ubiegać się o odszkodowanie z tytułu zaniżonej dotacji od gminy i zdobyć zwrot należności w wyniku źle wyliczonej dotacji przez gminę. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu przeprowadzimy Cię przez urzędową biurokrację i cały proces sądowy. Zyskasz spokój i pieniądze.

Jak wyglądają poszczególne etapy naszej pracy?

  • zweryfikujemy Twoją szansę na wyrównanie należności od gminy.
  • obliczymy właściwą kwotę odszkodowania i przeprowadzimy przez cały proces.
  • wniesiemy pozew i wesprzemy Cię w sądzie na terenie całej Polski.
  • możemy pokryć koszty opłaty sądowej i koszty obsługi prawnej.

1,5 mln zł

to zasądzona kwota na rzecz właściciela przedszkola w 2017 r. w sprawie zaniżonej dotacji przez gminę pod Warszawą

10 lat

nawet do 10 lat wstecz przedszkole niepubliczne może ubiegać się o odszkodowanie

2 lata

tyle potrwa proces sądowy

0 zł

tyle będzie kosztować Cię przygotowanie pozwu i obsługa prawna

1,5 mln zł

to zasądzona kwota na rzecz właściciela przedszkola w 2017 r. w sprawie zaniżonej dotacji przez gminę pod Warszawą

10 lat

nawet do 10 lat wstecz przedszkole niepubliczne może ubiegać się o odszkodowanie

2 lata

tyle potrwa proces sądowy

0 zł

tyle będzie kosztować Cię przygotowanie pozwu i obsługa prawna

Sprawdź ofertę odszkodowań dla przedszkoli

Czy chciałbyś sprawdzić, czy możesz uzyskać odszkodowanie? Bardzo chętnie zweryfikujemy Twoje szanse całkowicie za darmo. Wyrównanie z odsetkami może wynosić ponad 1 mln złotych.

Jeżeli miałeś błędnie naliczane dotacje, odzyskamy Twoje, należne Ci pieniądze – nawet do 10 lat wstecz. Nie czekaj dłużej. Napisz do nas i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji. Sprawdzimy, czy powinieneś otrzymać odszkodowanie. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które poszukują specjalistów zajmujących się odszkodowaniem dla przedszkola!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami lub sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w sekcji FAQ.